POLYMERAČNÍ LCW LAMPA MTC

POLYMERAČNÍ LCW  LAMPA MTC

LCW polymerační lampa bez napájecího kabelu je velice mobilní a v praxi lékaře umlehčuje práci v polymeraci materiálů u pacientů. osvit zaručuje 100% polymeraci při vlnové délce 420-480nm. světelný výkon diodového systému je 1000mW/cm2.Váha pracovní části je jen 110g. Kapacita lithium baterií je 2200mAh.

  • Cena: 8000 Kč s DPH

Skládá se z pracovní čási (lampy), stojánku s nabíjecím systémem pro lithium baterie a nabíječkou ze sitě 220V. Koncovka je osazena ochranným krytem před negativním zářením světla.

Obsluha přístroje se vyznačuje jednoduchostí. na držadle LCW lampy jsou tlačítka mikrospínače uvádění přístroje do pracovní pohotovosti (ON-OFF) a nastavení času (TIME) -5 -10 -15 -20 vteřin. Jednotlivé časy lze opakováním stlačením připočítat pracovní čas po ukončení již skončeného času. Start i ukončení pracovního času oznámí pípnutím. Na displeji je kontrolka, která se rozsvítí, pokud je přístroj v provozu. Další kontrolka označuje blikáním malé napětí baterie, jinak nesvítí.

Po ukončení výkonu, LCW lampu usadit do stojánku, kde se okamžitě zapne dobíjení Lithium baterie. ( Zelená kontrolka na stojánku). Při plném nabití baterie a trvalém zapnutí LCW lampy je maximální doba 70 minut, což je dostatečná doba pro práci bez dobíjení na celý pracovní den.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info